Чому Червоний Маенг Да Кратом відмінно підходить для врівноваженого настрою

Maeng Da red kratomУ цій статті ми розповімо про один з найвідоміших сортів кратома в світі: Red Maeng Da Kratom.

Ми висвітлюємо всі основні аспекти і даємо посилання на інформаційні статті, щоб ви могли продовжувати розширювати свої знання.

Якщо я відчуваю себе млявим або напруженим, я стаю ганебно невмотивованим. Так важко бути продуктивним, коли відчуваєш себе зомбі. Незважаючи на це, мені все одно потрібно виконувати роботу. Іноді корисно випити трохи бадьорості, щоб прийти до тями. На жаль, кава не завжди допомагає. Кава може викликати “тремтіння”, що ще більше заважає зосередитися.

Ось тоді я звертаюся до Кратома.

Питання: Що таке Кратом?

Кратом – це ботанічна рослина родом з Південно-Східної Азії. Його наукова назва – Mitragyna Speciosa. Листя кратома виробляють природні сполуки, які називаються алкалоїдами, що пропонують широкий спектр ефектів після споживання.

Від збільшення енергії до полегшення фізичного дискомфорту, кратом століттями використовувався місцевими жителями через його “здоровий” характер. Дізнавшись про кратом і всі дивовижні речі, які він може робити, я почав розуміти, чому аборигени так цінують цю рослину.

У цій статті ми розповімо про один з найвідоміших штамів кратома в світі: Red Maeng Da Kratom. Ми висвітлимо всі основні аспекти і надамо посилання на інформаційні статті, щоб ви могли продовжити розширювати свої знання. Наостанок я поясню, чому Red Maeng Da Kratom відмінно підходить для створення збалансованого настрою.

Давайте почнемо!

Що таке Red Maeng Da Kratom?

Red Maeng Da Kratom – звичайний. Це один з найпопулярніших штамів Red Vein Kratom поряд з Red Bali Kratom. Майже кожен продавець кратома має його в наявності, тому його не важко знайти!

Існує понад 50 штамів кратома, але Maeng Da Kratom є найбільш бажаним. Він вважається найбільш потужним і якісним. Слово “Maeng Da” на сленгу жителів Таїланду приблизно перекладається як “Сутенерський сорт”.

До інших видів Маенг Да Кратом відносяться Білий Маенг Да, Зелений Маенг Да і Жовтий Маенг Да. Червоний Маенг Да Кратом має найбільш зрілий алкалоїдний профіль з 4 кольорів жилок Маенг Да. Зрілі алкалоїди створюють сильний резонанс.

Ефекти Red Maeng Da Kratom

 • Соціальна впевненість (відчувайте себе добре, розмовляючи з людьми, навіть коли ви цього не хочете!)
 • Заохочує позитивне мислення
 • Підвищена продуктивність (не надмірно стимулююча)
 • Полегшення дискомфорту
 • Плавна енергія

Що робить Red Maeng Da Kratom таким популярним?

Насправді не секрет, чому Red Maeng Da є одним з найпопулярніших штамів кратома, доступних на ринку. Загалом, штами Maeng Da мають репутацію таких, що пропонують одні з найбільш бажаних ефектів. Вони перевершують і добре захоплюються ентузіастами Кратома скрізь.

Скільки червоного кратома Maeng Da Kratom слід приймати?

Ми рекомендуємо почати з 1-2 грамів, щоб оцінити ефекти. Починаючи з невеликого розміру порції, ви легко знайдете своє “солодке місце”, і це зменшує ризик небажаних побічних ефектів, які виникають при прийомі занадто великої кількості одночасно. Особливо, якщо ви новачок в кратомі.

Ось деякі вказівки щодо розмірів порцій Kratom з Red Maeng Da:

 • 1-2 грами: Це ідеальний розмір порції для початківців або якщо ви вперше пробуєте новий штам.
  Примітка: Я використовую Kratom через день протягом декількох років, і розмір моєї порції все ще становить 2 грами, оскільки я практикую стратегії підтримки толерантності до кратома.
 • 3-4 грами: Це середній розмір порції для звичайних користувачів Kratom.
 • 5-7 грамів: Цей розмір порції вважається великим, але деяким щоденним користувачам можуть знадобитися більші розміри порцій. Анатомія вашого тіла (зріст, вага, метаболізм) також має багато спільного з цим.
 • 9-10 грамів: Це вважається ВЕЛИКИМ розміром порції. Більшість людей, які потребують такого великого розміру порції, ймовірно, використовують Kratom протягом багатьох років і розвинули толерантність.

Якщо розмір вашої порції перевищує 9 грамів – спробуйте практикувати деякі стратегії, щоб зменшити толерантність до кратома.

Інші популярні штами Maeng Da Kratom

Колосальний вибір порошку кратому від kratom.in.ua включає кілька високоякісних штамів Maeng Da Kratom.

Ці штами резонують однаково, але досвід кожного різний.

Зелений Maeng Da

Green Maeng Da Kratom – це наш найбільш продаваний штам №1. З поважної причини теж! Він творить чудеса для підвищення продуктивності. Він найвідоміший тим, що виробляє плавну, чисту енергію та позитивний психічний настрій.

Я люблю використовувати Green Maeng Da перед походом в спортзал, він допомагає мені пройти тренування з посмішкою на обличчі!

White Maeng Da

White Maeng Da Kratom відмінно підходить для тих днів, коли ви просто не можете прокинутися. Він забезпечує більш сильну енергію, ніж Green Maeng Da, даючи вам підбадьорливий джерело енергії і мотивації.

Жовтий Маенг Да

Жовтий Маенг Да допомагає прокинутися і засяяти! Якщо вранці перед роботою ви відчуваєте себе похмурим і млявим, спробуйте Жовтий Маенг Да. Він без особливих зусиль піднімає настрій і залишає вас щасливими, мотивованими і готовими до нового дня!

Рожевий Маенг Да (суміш червоного та білого кратома Маенг Да)

Pink Maeng Da – одна з наших спеціальних сумішей Kratom. Він включає в себе як червоний, так і білий Maeng Da. Дозвольте мені сказати вам … ці два штами дуже добре доповнюють один одного! Резонанс відчувається як вибух збудження і радості – багато енергії і винятковий підйом настрою.

Red Maeng Da vs Red Bali

Незважаючи на те, що вони мають однаковий колір червоної вени, Red Maeng Da і Red Bali Kratom – це два штами, які резонують всупереч один одному.

Red Maeng Da є більш енергійним та мотивуючим, тоді як Red Bali ідеально підходить для розслаблення та глибокого полегшення. Однак вони ОБИДВА відмінно підходять для створення щасливого, безтурботного настрою! Ми рекомендуємо використовувати Червоний Балі ввечері, а Червоний Маенг Да вранці / вдень.

One thought on “Чому Червоний Маенг Да Кратом відмінно підходить для врівноваженого настрою

 • 24.09.2022 о 07:09
  Permalink

  Важко знайти освічених людей на цю тему, однак, здається, ви знаєте, про що говорите! Спасибі

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *