Чи є вейпінг кратому найкращим вибором?

вейпінг кратомуВейпінг набуває все більшої популярності тут, в Україні, і нещодавно люди почали вивчати вейпінг кратому. Будь то рідкий екстракт кратома або трав’яний випарник, що використовується з порошком кратома, у цій статті ми розглянемо плюси, мінуси, витрати та безпеку вейпінгу кратома.

Вейпінг – це нова тенденція серед молоді. За останнє десятиліття ми спостерігали, як індустрія вейп зростає в геометричній прогресії! У наш час ви можете знайти магазин вейпів майже на кожному розі. Ви бачите їх так само часто, як і заправку. 

Для курців це стало зручним способом заміни тютюнових сигарет. Але це ще не все! Деякі люди люблять використовувати вейпінг для споживання інших видів рослинних ботанічних речовин. Від КБД, ТГК до нікотину – є багато причин, чому люди насолоджуються вейпінгом і віддають йому перевагу перед курінням. 

Ну, якщо ви можете використовувати випарник для споживання інших рослинних речовин, чи можете ви безпечно випаровувати кратом? Насправді, вейпінг Кратом – це те, що люди насправді роблять! І це теж досить популярно. 

У цій статті ми відповімо на деякі поширені запитання, заглибившись у тему вейпінгу Кратому. Ми розглянемо, що таке вейпінг, і обговоримо, чи є вейпінг Kratom вашим найкращим варіантом. 

Чи можете ви вейпити Кратом?

Так! Ви можете вейпити Кратом! Більшість ботанічних трав можна випаровувати.

Тим не менш, надзвичайно важливо ознайомитись з можливими побічними ефектами та проблемами безпеки перед тим, як стрибати. Вейпінг НЕ є найефективнішим засобом використання Кратома. Крім того, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж вирішити, що ви хочете спробувати вейпінг. Ваша безпека є надзвичайно важливою.

Вам, напевно, цікаво, як ви взагалі випаровуєте Кратом? Це здається абсурдним і непрактичним, але насправді це досить просто. І є кілька різних способів це зробити. 

 • Трав’яний випарник – Трав’яний випарник використовує сухий рослинний матеріал для отримання пари. Ви вставляєте сухий кратом і натискаєте кнопку, щоб ініціювати нагрівання. Керамічна нагрівальна камера буде виробляти пару.
 • Рідкий випарник – виробники використовують екстракти кратома в поєднанні з маслом-носієм для створення суміші, яку можна завантажити у випарник (сік vape). Після завантаження у вейп він буде використовувати нагрівальну камеру, що працює від акумулятора, для вироблення тепла та перетворення рідини в пару. 

Що таке вейпінг?

Вейпінг – це вдихання пари, створеної електронним пристроєм типу “сигарета”. Пристрій нагріває обрану вами ботанічну речовину і перетворює її на пару, яку людина потім вдихає. 

Багато людей тяжіють до вейпінгу, а не до куріння, тому що він вважається безпечнішим і здоровішим. За допомогою випарника речовина нагрівається нижче точки горіння або “згоряння”. Він виробляє пару замість диму. 

Чи безпечний вейпінг кратому?

На жаль, наукових досліджень щодо вейпінгу було проведено дуже мало. Немає остаточних доказів того, що вейпінг має серйозні негативні довгострокові наслідки для вашого здоров’я. Однак експерти переконані, що вдихання чужорідної речовини матиме певний вплив на ваші легені, незалежно від того, чи це пара, чи дим. Ми вважаємо, що краще перестрахуватися і не ризикувати потенційною шкодою для легенів. 

Чому вейпінг Кратому – НЕ найкращий варіант

Вейпінг Кратом – не найкраща ідея, і ми точно не рекомендуємо її. Ми розповімо вам, чому.

По-перше, випарники використовують форму електронного тепла для створення пари, але високі температури можуть фактично пошкодити алкалоїди Кратома, що робить його менш ефективним в цілому. 

По-друге, Кратом – це речовина, яка не регулюється Кабінетом Міністрів України. Забезпечення безпечної, якісної продукції залежить від окремих продавців. Але не всі це роблять. Деякі більше дбають про гроші, ніж про безпеку своїх клієнтів. Цілком можливо, що недобросовісний продавець може фальсифікувати свій сік для вейпів токсинами та домішками. Якщо ви намагаєтесь вейпувати кратом, будь ласка, переконайтеся, що постачальник має надійну репутацію постачальника чистих продуктів.

Отже, навіщо вам випаровувати Кратом, якщо ви насправді не отримуєте повних ефектів? Або якщо є ймовірність того, що ви отримуєте небезпечні та потенційно шкідливі продукти? 

На щастя, існує безліч альтернатив. Споживання сирого порошку кратома набагато безпечніше та ефективніше, ніж вейпінг.Що входить до складу жижі Kratom Vape?

Інгредієнти соку Kratom vape, безумовно, будуть відрізнятися. Однак, ось загальний перелік інгредієнтів, які ви, швидше за все, побачите включеними до типової живі Кратом vape.

 • Пропіленгліколь (PG)
 • Рослинний гліцерин (VG)
 • Екстракт кратома
 • Ацетальдегід, нітрозаміни
 • Штучний ароматизатор

Вейпінг Кратому проти інших методів

Хоча можна випаровувати кратом, це не один з найефективніших способів використання цього спеціального ботанічного засобу. Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від свого досвіду з кратомом, ось ще кілька практичних способів його споживання.

 • Чай з кратома – чай з кратома є найбільш поширеним і ефективним способом використання кратома. У ньому використовується сирий порошок кратома в поєднанні з водою для створення напою, схожого на чай.
 • Капсули Кратома – Капсули Кратома є одним з найбільш зручних способів споживання. Кожна капсула містить відміряну кількість порошку кратома. Вони чудово підходять для тих, хто не любить землистий, гіркий смак кратома.
 • Екстракти Кратома – Екстракти Кратома – це концентровані алкалоїди Кратома. Вони значно сильніші, ніж сирий порошок. Екстракти відмінно підходять для тих, кому потрібна висока потенція в невеликій упаковці. Крім того, вони, як правило, поставляються в різних фруктових ароматах! Ням! Happy Hippo несе в собі кілька різних екстрактів, включаючи смачні іриски!
 • Куріння кратома (не рекомендується) – Куріння кратома має ті самі незручності, що і вейпінг, але більш перебільшені. Куріння кратома ніколи не ставало популярним, оскільки воно не дуже ефективне і важко знайти сире цільне листя кратома. Ми рекомендуємо розглянути інші варіанти. 

Висновок 

Як ми вже багато разів говорили в цій статті, так, ви можете випаровувати кратом. Однак ми не рекомендуємо цього робити. Знаю, знаю … Ми, напевно, звучимо як заїжджена платівка, але ми дуже сподіваємося, що ви скористаєтеся цією порадою і уникнете вейпінгу Кратома! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *