Як уникнути підвищення толерантності до кратома?

толерантність кратомДавайте поговоримо про толерантність до кратома, деякі помилкові уявлення і, що ще важливіше, – як запобігти підвищенню рівня кратома.

Колектив співробітників kratom.in.ua має понад 2 десятиліття досвіду роботи з цією чудовою травою.

Багато з нас щодня насолоджуються Кратомом і можуть запропонувати деякі хитрощі, коли справа доходить до зниження вашої толерантності до Кратома, яку ви, можливо, НЕ розглядали.

Ми збираємося повторити наступні 2 концепції кілька разів як 2 обов’язкові ключі до уникнення толерантності до кратома:

 1. Знайдіть своє “Солодке місце” або “Щасливе місце” і ДОТРИМУЙТЕСЯ ЙОГО
  Для цього потрібні спроби та помилки.
  – Порції занадто малі = нічого
  – Порції занадто великі = нудний хлопчик
 2. Релігійно обертайте кілька штамів кратома у своєму улюбленому місці

Ваша улюблена точка зміниться (підніметься), якщо ви не зобов’яжетесь до повного обертання. Зберігайте кількість кратома, яку ви приймаєте щодня, максимально послідовною. Дізнайтеся все, що потрібно знати про штами кратома.
Ці 2 концепції (Sweet Spot, Rotation) мають вирішальне значення для подальшого успіху (він же уникнення формування толерантності), особливо якщо ви дотримуєтесь щоденного життя Kratom Lifestyle.

Чи є толерантність до кратома справжньою справою?

 • Абсолютно.

Чи є толерантність значною перешкодою для насолоди та використання Кратома?

 • Ні, якщо ви знаєте, що робите.

Толерантність до Кратома можна вільно визначити як –

Коли хтось повинен збільшити розмір порції, щоб досягти ефектів Кратома, якими раніше користувалися при меншій порції Кратома

В основному, для досягнення подібних результатів потрібно більше кратомного порошку або кратомних капсул.

Таким же чином ви можете сформувати толерантність до ранкової чашки кави (або 15 чашок кави протягом дня, як деякі люди …!), Ви можете сформувати толерантність до Кратома.

Як довго Кратом залишається у вашій системі?

Сучасні дослідження показують, що період напіввиведення алкалоїдів Кратома становить від 7 до 24 годин серед тих, хто дотримується щоденного способу життя Кратома.

Це означає, що 50% продукту покине ваш організм протягом 7-24 годин.

Освічені здогадки вважають 2-9 днів безпечним діапазоном для повного виведення.

Більшість існуючих досліджень зосереджені на періоді напіввиведення мітрагініну, але 7-гідроксимітрагінін йде по гарячих слідах.

Для встановлення цих фактів необхідні додаткові дослідження.

Дослідники тільки почали вивчати довгострокові ефекти Kratom, але початкові висновки позитивні!

Відмова від відповідальності: Спільноті Kratom потрібно більше даних, перш ніж ми зможемо щось остаточно стверджувати. Чим більше досліджень ми профінансуємо, тим швидше ми відповімо на ці питання. На щастя для нас, такі дослідження вже проводяться.

Три фази толерантності до кратома

Ви майже завжди будете перебувати на одній з трьох стадій (або між ними) –

1. Фаза “медового місяця” (НУЛЬОВА КРАТОЛЕРАНТНІСТЬ)

Це, як правило, ранній період в досвіді людини, коли кожна спроба здається дивовижною і потрапляє точно в ціль. Ми називаємо це “Обійми новачка”.

Ця фаза не буде тривати вічно, але ідея полягає в тому, щоб тримати її близько.

2. “Щаслива” фаза (або правильний спосіб життя Кратома)

Це описує більшість людей, які знають, що роблять.

Ваші ефекти послідовні і в основному відповідають очікуванням, з випадковими “обіймами новачка” (часто від нового штаму або суміші) та випадковими “промахами”. Ваш досвід в цілому послідовний. Незважаючи на кілька промахів тут і там, ваші опіки дають задовільні, передбачувані результати більшу частину часу при майже ідентичних розмірах порцій різних штамів.

Це те, для чого ви стріляєте, особливо якщо ви дотримуєтесь способу kratom-життя.

3. Фаза “Це насправді більше не працює” (толерантність до кратома)

Ваших ефектів просто немає або вони далекі від тих, що були раніше.

У цій фазі ви виробили толерантність і вимагаєте все більших порцій для досягнення того ж ефекту – якщо він взагалі є.

Серія промахів протягом короткого періоду або зростаюча кількість промахів протягом тривалого періоду вказують на те, що ваша толерантність занадто висока.

Це те, чого ви прагнете уникнути.

Я скажу це ще раз –

Дотримання “золотої середини” та віддана ротація утримають більшість людей від цієї фази.

Чи справді я розвинув толерантність до кратома?

Якщо ви вважаєте, що перебуваєте у фазі “Це більше не працює” – ви розвинули толерантність до Кратома.

Якщо ви необачно збільшували розмір порції (включаючи частоту прийомів) або несвідомо дотримувалися ротації штамів Кратома – можливо, ви розвинули свою толерантність.

У той же час, “Це насправді більше не працює” може бути доказом того, що ви просто використовуєте нижчий продукт.

Існує величезна різниця між високоякісним, лабораторно протестованим Kratom і поганим Kratom.

Якщо ви збираєтеся дотримуватися способу життя Kratom, дуже важливо використовувати якісний порошок Kratom і чергувати різні штами Kratom за встановленим графіком.

Якщо ви використовували один і той же точний штам і розмір порції протягом декількох тижнів (або днів, навіть якщо не поспіль), він врешті-решт перестане працювати.

Хоча штами Кратома (різні кольори жилок, різновиди), здається, відрізняються лише незначно, вони дійсно мають різні співвідношення алкалоїдів, які вражають різні рецептори на різних рівнях.

Red Vein Bali – це зовсім інший штам кратома від Green Vein Bali.

Ви можете тримати свій розум і тіло “здогадуючись” щодо побічних ефектів від Green Vein матиме більш стимулюючий ефект, ніж Red Vein Bali.

Ви розвинете толерантність до кратома з найнижчою можливою швидкістю, маючи найрізноманітнішу ротацію.

Ось як ви тримаєте його щасливим.

Ось як ви уникаєте толерантності до кратома.

Що таке ознаки толерантності?

Не завжди очевидно, якщо ви вдарилися об стіну.

Ось кілька сценаріїв –

 1. Ви, здається, частіше пропускаєте, коли приймаєте свій Кратом. Ви помітите зменшення ефекту при звичайній подачі. Це трапляється з усіма іноді – навіть з тими, хто перебуває у “щасливій” фазі – через різну фізіологію людей, екологічні проблеми, дієту тощо. Це не є чимось, про що варто турбуватися, поки це не трапляється частіше, ніж будь-коли.
 2. Вам ДОВЕДЕТЬСЯ приймати все більшу порцію, щоб досягти того ж ефекту. Це може відбуватися з часом, переходячи від 2 г до 3 г до 4 г і так далі. Це також може відбуватися, здавалося б, більш швидко, коли люди перескакують з 2г на 6г. Другий випадок більш рідкісний і більш сильно пов’язаний з використанням екстрактів, які можуть змусити ваші рівні толерантності пройти через дах за дуже короткий проміжок часу.

Дотримуйтесь простого листяного порошку кратома або капсул кратома.

Якщо ви виявите, що відображаєте будь-яку з прогресій, описаних вище, або сумніваєтесь, чи працює ваш Kratom, у вас, мабуть, виникла проблема толерантності до Kratom. На щастя, ми тут, щоб допомогти.

10 способів зменшити толерантність до кратома (#7 – секрет kratom.in.ua!)

Зверніть увагу: організм кожного обробляє кратом по-різному. Поради та підказки, які працюють для нас, можуть не працювати однаково для вас. Будьте терплячі до себе і не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникнуть запитання.

1. Купуйте Кратом у хороших постачальників, бажано сертифікованих GMP (якісний продукт безпечний і працює від 1 до 3 грамів для більшості споживачів)

Це незаперечний факт, що багато продавців пропонують неякісний, дешевий кратом. Ті клієнти, які потрапляють у цю пастку, де їм часто доводиться приймати в два-три рази більше кратома, щоб досягти тих самих ефектів, що і пересічна людина, яка часто відвідує більш якісного постачальника. Якщо ваша звичайна порція становить 7 г +, і особливо якщо ви ніколи не мали успіху при 1-2 г, то, можливо, ви маєте справу з паршивим продуктом.

2. Менше кратома викликає більші переваги (концепція – невеликі порції найкращі)

Деякі жертви “Це насправді більше не працює” можуть просто використовувати більшу порцію, ніж їм насправді потрібно. Великі порції, які затьмарюють вашу “солодку точку”, дадуть вам “тьмяний” або “хиткий” ефект. Це не є доказом того, що ваш Кратом не працює, а скоріше ви приймаєте занадто багато.

Пам’ятайте, що при малих порціях Кратом стимулює. Але при більших порціях Кратом є антистимулюючим.

Ми називаємо це ефектом “Нудного хлопчика”.

3. Дієта (оброблені продукти і транс-жири зіпсувати ваш метаболізм)

Нерідкі випадки, коли зміни у вашому раціоні харчування впливають на вашу толерантність до кратома. Скажімо, 4 г (3 рази на день) – це ваше солодке місце, але у вас був поганий місяць на роботі, і це відбилося на змінах у вашому раціоні. Замість того, щоб їсти домашню їжу, ви постійно їсте фаст-фуд. Наступне, що ви дізнаєтесь, що 4 г тричі на день вже не вистачає.

Це проблема зі збільшенням толерантності, або це стрес і погана їжа погано впливають на потенційні ефекти вашого Кратома? Важко сказати.

Багато людей вважають, що перетворення їх дієти на щось більш здорове допомагає перекалібрувати їхні тіла, так що 4 г тричі на день – це знову ваше солодке місце.

4. Вправляйтеся і використовуйте Маенг Да Кратом або швидкий лист, як Білий Малайський для тренажерного залу

Не випадково, що фізичні вправи є значним потенціатором для багатьох природних трав, включаючи кратом. Здорові, активні люди мають більше серотоніну і краще підготовлені до того, щоб повною мірою скористатися його ефектами, ніж малорухливі люди.

Наша порада?

Якщо ви не ходите в спортзал, просто гуляйте на свіжому повітрі і отримуйте трохи сонячного світла.

5. Повільне звуження кратома (зменшуйте -5-10% через день)

Зменшуйте споживання на 5-10% через день, поки не знайдете рівновагу. Щоденний спосіб життя Кратома – це більш легка змінна, з якою легше працювати, ніж з окремими опіками. Зменшення дози Кратома працює; повільний і стабільний виграє гонку.

6. Швидке звуження кратома (зменшуйте -15-20% щодня)

Замість величного, довготривалого підходу, зменшуйте своє використання на 15-20% щодня. В обмін на підвищений дискомфорт, ви маєте справу з ним протягом коротшого часу.

Вам не обов’язково повністю відмовлятися від вживання.

7. Інтервал між порціями (використовуйте ту саму кількість, але рідше)

Для цілей кратома ця техніка змушує вас збільшити час між подачею чаю з кратома, не змінюючи прийнятої кількості.

Якщо ви зазвичай вживаєте 5 г кожні три години, збільште дозу до 5 г кожні чотири години, потім п’ять годин, шість годин і так далі, поки ваші заплановані порції Кратома не зменшать загальну добову дозу.

Ви можете використовувати цей метод з швидким або повільним звуженням (5-10% порції) за бажанням.

8. Використовуйте рідкісний штам кратома або лист, яким ви ніколи не насолоджувались, або придбайте преміум-кратом зі стебла та вени

Витративши останні 1500 слів, які говорять вам не використовувати за звичкою один і той же штам, існує таємний виняток із правила.

Візьміть штам, в ідеалі рідкісний, який ви НІКОЛИ не використовували, і використовуйте його протягом декількох днів.

Stem & Vein  ідеально підходить для цього.

Після того, як ви використовуєте його протягом декількох днів, ВІДРАЗУ зробіть ротацію.

9. Уникайте кратома перед сном

Якщо вам НЕ ПОТРІБЕН кратом перед сном, пропустіть його (або замініть на КБР або розслабляючий чай).

Якщо ви спите 8 годин, це 8 годин вимивання.

Випивання пари склянок води допоможе.

10. Зробіть перерву на кратомі (повне вимивання кратома)

Зробіть перерву від Кратома (і дотримуйтесь “Солодкої плями” та “Ротації”, коли наступного разу повернетесь до свого способу життя Кратома).

Ця перерва може тривати кілька днів, тиждень або більше. Все, що вам зручно.

Це може бути важко, але якщо ви не створили божевільну толерантність до кратома (як правило, від надмірного вживання екстракту кратома), Кава майже повністю позбавить вас від будь-яких симптомів після кратома.

Ми рекомендуємо утримуватися від Кратома протягом 1 або 2 тижнів, використовуючи вищезазначений продукт за необхідності.

Це дозволить вашому організму * перезавантажитися *, і ви знайдете нову енергію, як тільки знову приймете Кратом.

Зрештою, якщо ваша мета – мати послідовний досвід роботи з Кратомом (незалежно від того, як часто), вам доведеться –

 1. Знайдіть своє солодке місце (і не залишайте його +/- 0.5 грама)
 2. Побудуйте свою ротацію не менше 5 штамів КратомаЗапорукою збереження низької толерантності до кратома є ваше обертання штамів кратома, метод, який дозволяє обійти тимчасовий стан, який називається “Синдром застійного штаму”.

Чи вирішить це проблеми всіх?

Ймовірно, ні, але попереджений – значить озброєний, тому обов’язково прочитайте про це!

Заключні думки

Толерантність до кратома – поширене і неправильно зрозуміле явище.

Цей посібник kratom.in.ua має на меті дати вам певне уявлення про те, як стратегічно та розумно жити кратомним способом життя якомога довше.

Солодке місце та обертання вирішать більшість проблем!

Толерантність до кратома реальна, але це не кінець світу, і її можна значною мірою запобігти за допомогою певної дисципліни та планування.

One thought on “Як уникнути підвищення толерантності до кратома?

 • 18.09.2022 о 22:35
  Permalink

  Дуже цікава інформація про дивовижну рослину!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *