Чи легальний в Україні Кратом?

Кратом легальний в Україні.
Насправді, чиновники в Україні зайняли іншу точку зору на всі наркотики і дозволили їх вживання в невеликих кількостях. Вона прийняла нову політику, яка працює над тим, щоб зробити наркотики менш доступними, а громадськість здоровішою.
Ось що ми знаємо про закони про кратом в Україні та як вони порівнюються з іншими частинами світу. Крім того, дізнайтеся про історію кратома та про те, як його безпечно використовувати.
Законність кратома в Україні та інших країнах
Кратом є законним в Україні, а також у більшій частині США, Канаді та частині ЄС. Національне законодавство України про наркотики свідчить про те, що вона йде шляхом інших країн і декриміналізує наркотики.
Стаття 316 Кримінального кодексу України говорить, що вживання наркотиків у громадських місцях є незаконним. Зберігання невеликих кількостей може бути адміністративним правопорушенням.
Додайте ці зміни до нещодавнього огляду ВООЗ щодо кратома, і навряд чи Україна додасть цю рослину або її алкалоїди до свого списку контрольованих речовин.
Закони також постійно змінюються, тому обов’язково перевіряйте місцеве законодавство та висловлюйте свою думку.
Закони про кратом у всьому світі
Інші країни вжили заходів щодо заборони кратома, включаючи Данію, Румунію, Великобританію та Австралію. Навіть деякі штати США оголосили його поза законом.
Уряди боролися з найкращим способом поводження з кратомом. Наприклад, в Таїланді посадка дерев кратома була заборонена ще в 1943 році. Таїланд також був однією з перших країн, які заборонили кратом ще в 1979 році. Чи було це на благо народу? Уряд, можливо, зробив цю заяву, але, схоже, вона була вкорінена в процвітаючому опійному ринку.
У 2018 році уряд Таїланду змінив курс, зробивши кратом знову легальним. Хоча це довгоочікувана подія, їй заважають плани Індонезії на 2024 рік. Саме в цьому році вони планують заборонити кратом, що серйозно зашкодить світовому постачанню.
Малайзія також заборонила кратом, але не дуже успішно. Це пов’язано з тим, що рослина росте в Малайзії в природних умовах. Іншими словами, практично будь-хто, хто хоче отримати доступ до кратома, може піти в ліс і зібрати його. Єдине, на що спрямована малайзійська заборона, – це запобігання податковим та регуляторним обмеженням.