Чому зелений малайський кратом вражає?

green-malay-kratom

Давайте зануримося в подробиці одного з наших найбільш стабільно купуються помірних штамів – Green Malay! Ми любимо називати наш Green Malay “Елітний слон”, тому що він просто елітний! Безумовно, це найкращий Green Malay, який ми коли-небудь пробували.

Перш ніж штам додається в наш асортимент, ми проводимо великі випробування і дослідження, щоб переконатися, що у нас є чудовий лист. Для цього ми встановили тісні зв’язки з нашими фермерами. Вони найкращі у своїй справі, вирощуючи виключно здорові дерева кратома. Ми гарантуємо, що ви не будете розчаровані якістю та ефективністю нашого кратома.

З огляду на це, давайте зануримося в деталі одного з наших найбільш послідовно придбаних помірних штамів – Green Malay!

У цій статті ми навчимо вас всьому, що вам потрібно знати про зелений малайський кратом. Ми обговоримо його переваги, використання, профілі алкалоїдів та правильні розміри порцій.

Що таке зелений малайський кратом?

Зелений малайський кратом, також відомий як “зелений малайзійський”, є видом дерева Mitragyna Speciosa (кратом). Відомо, що воно витривале і міцне. Воно може легко адаптуватися до багатьох різних регіонів Південно-Східної Азії, але його батьківщиною є Малайзія.

Ми класифікуємо Green Malay як “помірний” штам через те, наскільки він багатофункціональний. Помірні штами забезпечують ефекти, які є балансом між швидкими (енергія та мотивація) та повільними (розслаблення та полегшення). Зелений малайський можна використовувати в багатьох випадках, а його гнучкий характер робить його чудовим штамом кратома для створення сумішей кратома.

Профіль алкалоїдів

Листя кратомового дерева містить десятки природних сполук, які називаються “алкалоїдами”. Найпоширенішими з них є мітрагінін та 7-гідроксимітрагінін. Ці природні сполуки – це те, що робить Кратом таким особливим; виробляючи ефекти.

Кожен штам має унікальний “алкалоїдний профіль”, який залежить від конкретного вмісту алкалоїдів. Відомо, що зелений малайський кратом має досить високу концентрацію алкалоїдів. Отже, давайте швидко пройдемося по алкалоїдному профілю.

Ось загальний алкалоїдний профіль зеленого малайського кратома:

  • Мітрагінін: 11,5 мг/г
  • 7-гідроксимітрагінін: 0,01 мг / г
  • Загальні алкалоїди: 22.2 мг / г

Штами малайського кратома і їх переваги

Істотним фактором, який безпосередньо впливає на профіль алкалоїдів штаму, є колір жилок листа. Колір жилок на листі кратома змінює колір у міру зростання, це те, що допомагає фермерам визначити, коли кратом готовий до збору врожаю. Оскільки листя кратома продовжує дозрівати протягом усього життєвого циклу рослини, алкалоїди розвиваються і еволюціонують, стаючи все більш і більш сильними.

Малайзійський кратом складається з 3 кольорів штамів – Зелений малайський, Білий малайський і Червоний малайський. Розглянемо загальні характеристики кожного з них.

  • Зелена жила малайська: Зелена жила малайська мабуть, є найбільш збалансованою з цієї групи. Ефекти складаються з чистої енергії, щасливого настрою та незначного полегшення дискомфорту.
  • Біла вена малайська: Біла вена малайська є надзвичайно потужним штамом. Білі алкалоїди вказують на високий рівень мітрагініну, тому ефекти дуже стимулюють розум і тіло.
  • Red Vein Malay: Red vein Malay найкраще описується як відчуття приємних теплих обіймів. Вважається, що ефекти забезпечують виняткове полегшення дискомфорту, глибоке розслаблення та позитивний настрій.

Скільки зеленого малайського кратома слід приймати?

Якщо ви вперше використовуєте порошок зеленого малайського кратома (або кратома взагалі), почніть з невеликої порції. Близько 1-2 грамів найкраще оцінити ефекти. Ви повинні почати відчувати ефекти протягом 20-30 хвилин.

Якщо ефекти не очевидні, спробуйте ще раз приблизно через годину, але на цей раз збільште розмір порції на ½ грама. Переконайтеся, що ви не поспішаєте і реально оцінюєте ефекти, які ви відчуваєте. Продовжуйте збільшувати порцію на ½ грама в міру необхідності або поки не досягнете бажаного ефекту.

Чого очікувати:

  • 1-2 грами: Це ідеальний розмір порції для початківців або якщо ви вперше пробуєте новий штам.

Примітка: Наш Кратом, як відомо, сильніше наших конкурентів, вам дійсно не потрібно багато! Почніть з малого!

  • 3-4 грами: Це вважається помірним розміром порції для звичайних користувачів Kratom.
  • 5-7 грамів: Це вважається досить великим розміром порції, але деякі щоденні користувачі мають більш високі розміри порцій.
  • 9-10 грамів: Це вважається ВЕЛИКИМ розміром порції. Більшість людей, які потребують такого великого розміру порції, ймовірно, використовують Kratom протягом багатьох років і розвинули толерантність. Якщо розмір вашої порції перевищує 9 грамів – спробуйте застосувати деякі стратегії, щоб зменшити толерантність до кратома.

Подібні штами до малайського кратома

Незважаючи на різні профілі алкалоїдів, є кілька штамів, які мають тенденцію резонувати подібно до малайського кратома. Завжди корисно знати, які штами схожі один на одного – на той випадок, якщо у вас закінчиться і вам знадобиться швидка заміна!

Здебільшого відповідні кольори будуть резонувати відносно один одного.

Виходячи з нашого досвіду, ці 3 штами адекватно порівнянні з малайським кратомом.

Green Maeng Da: Як згадувалося вище, Green Maeng da є гарною заміною Green Malay, якщо вам потрібно трохи освіжити свою рутину Кратома. Підвищення чистої енергії від Green Malay можна порівняти з мотиваційними ефектами Green Maeng Da.

Білий тайський: Ми іноді називаємо білий тайський “двоюрідним братом” білого малайського, оскільки вони резонують дуже схоже. Енергійне тіло і дух, і багато мотивації!

Червоний Балі (Red Dragon Bali): Ви, напевно, вже здогадалися – Red Bali є гарною заміною Red Malay! Обидва сорти мають схожі властивості розслаблення і зняття дискомфорту.

Зверніть увагу, що Кратом впливає на всіх по-різному. Те, що ми вважаємо “схожим”, може не обов’язково бути тим самим для вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *